S24-175-L0
- Артикул производителя:
- S24-175-L0
- Производитель/Бренд:
- Panduit Corp
- Краткое описание:
- CBL TIE LOCKING BLK 175LB 2.002'
- Производитель :
- Panduit Corp
- Категория товара :
- Cable Ties and Zip Ties
- Bundle Diameter :
- 7.00" (177.80mm)
- Color :
- Black
- Features :
- UV Resistant
- Length - Actual :
- 2.002' (610.11mm)
- Length - Approximate :
- 24"
- Material :
- Polyamide (PA66), Nylon 6/6
- Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- Product Status :
- Active
- Shelf Life :
- Shelf Life Start :
- Storage/Refrigeration Temperature :
- Tensile Strength :
- 175 lbs (79.40 kg)
- Width :
- 0.350" (8.89mm)