AST10-5-C100
- Артикул производителя:
- AST10-5-C100
- Производитель/Бренд:
- Panduit Corp
- Краткое описание:
- CBL TIE RELEASABLE BLK 75LB 5.6"
- Производитель :
- Panduit Corp
- Категория товара :
- Cable Ties and Zip Ties
- Bundle Diameter :
- 1.00" (25.40mm)
- Color :
- Black
- Features :
- Weather Resistant
- Length - Actual :
- 0.467' (142.24mm, 5.60")
- Length - Approximate :
- 5.5"
- Material :
- Polypropylene (PP)
- Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- Product Status :
- Active
- Shelf Life :
- Shelf Life Start :
- Storage/Refrigeration Temperature :
- Tensile Strength :
- 75 lbs (34.02 kg)
- Width :
- 0.448" (11.40mm)