RKWPR-8-12
- Артикул производителя:
- RKWPR-8-12
- Краткое описание:
- HOOK&LOOP TIE BLACK/MAROON 1'
- Color :
- Black, Maroon
- Features :
- Plenum Rated
- Length - Actual :
- 1.000' (304.80mm)
- Length - Approximate :
- 12"
- Material :
- Polypropylene Hook, Polyamide Loop
- Mounting Type :
- Screw Mount, Cross-Cut
- Width :
- 0.500" (12.70mm)