IMS19T75-QR6L
- Артикул производителя:
- IMS19T75-QR6L
- Производитель/Бренд:
- Panduit Corp
- Краткое описание:
- IMS STRAPPING, 316L SS, 19MM (.7
- Производитель :
- Panduit Corp
- Категория товара :
- Cable Ties and Zip Ties
- Bundle Diameter :
- Color :
- Silver
- Features :
- Length - Actual :
- 82.02' (25.00m)
- Length - Approximate :
- 82'
- Material :
- Stainless Steel 316
- Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- Product Status :
- Active
- Shelf Life :
- Shelf Life Start :
- Storage/Refrigeration Temperature :
- Tensile Strength :
- 950 lbs (430.83 kg)
- Width :
- 0.748" (19.00mm)