SSPM4H-TL300
- Артикул производителя:
- SSPM4H-TL300
- Bundle Diameter :
- 4.00" (101.60mm)
- Features :
- Heat Stabilized, Weather Resistant
- Length - Actual :
- 1.233' (375.92mm)
- Length - Approximate :
- 14.75"
- Product Status :
- Active
- Width :
- 0.300" (7.62mm)