AL-13-150-DL-IT-30-X
- Артикул производителя:
- AL-13-150-DL-IT-30-X
- Производитель/Бренд:
- Advanced Cable Ties, Inc.
- Краткое описание:
- CBL TIE DB HEAD BLK 150LB 1.129'
- Производитель :
- Advanced Cable Ties, Inc.
- Категория товара :
- Cable Ties and Zip Ties
- Bundle Diameter :
- 1.30" (33.00mm)
- Color :
- Black
- Features :
- Heat Stabilized, Impact Resistant
- Length - Actual :
- 1.129' (344.09mm)
- Length - Approximate :
- 13.5"
- Material :
- Polyamide (PA66), Nylon 6/6
- Mounting Type :
- Stud Mount
- Product Status :
- Active
- Shelf Life :
- Shelf Life Start :
- Storage/Refrigeration Temperature :
- Tensile Strength :
- 150 lbs (68.04 kg)
- Width :
- 0.503" (12.78mm)