PLST30SC-D30
- Артикул производителя:
- PLST30SC-D30
- Производитель/Бренд:
- Panduit Corp
- Краткое описание:
- CBL TIE LOCKING BLK 50LBS 5.75"
- Производитель :
- Panduit Corp
- Категория товара :
- Cable Ties and Zip Ties
- Bundle Diameter :
- 1.18" (30.00mm)
- Color :
- Black
- Features :
- Heat Stabilized
- Length - Actual :
- 0.479' (146.05mm, 5.75")
- Length - Approximate :
- 5.75"
- Material :
- Polyamide (PA66), Nylon 6/6
- Mounting Type :
- Stud Mount
- Product Status :
- Active
- Shelf Life :
- Shelf Life Start :
- Storage/Refrigeration Temperature :
- Tensile Strength :
- 50 lbs (22.68 kg)
- Width :
- 0.190" (4.83mm)