BT1.5I-M300
- Артикул производителя:
- BT1.5I-M300
- Производитель/Бренд:
- Panduit Corp
- Краткое описание:
- CBL TIE LOCKING BLACK 40LBS 6.1"
- Производитель :
- Panduit Corp
- Категория товара :
- Cable Ties and Zip Ties
- Bundle Diameter :
- 1.50" (38.10mm)
- Color :
- Black
- Features :
- Heat Stabilized, Weather Resistant
- Length - Actual :
- 0.509' (155.00mm, 6.10")
- Length - Approximate :
- 6"
- Material :
- Polyamide (PA66), Nylon 6/6
- Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- Product Status :
- Active
- Shelf Life :
- Shelf Life Start :
- Storage/Refrigeration Temperature :
- Tensile Strength :
- 40 lbs (18.14 kg)
- Width :
- 0.141" (3.58mm)