RKWDM-32-15-BK
- Артикул производителя:
- RKWDM-32-15-BK
- Краткое описание:
- HOOK&LOOP TIE BLACK 1.25'
- Color :
- Black
- Features :
- Metal Buckle
- Length - Actual :
- 1.250' (381.00mm)
- Length - Approximate :
- 15"
- Material :
- Polyamide (PA), Nylon
- Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- Width :
- 2.000" (50.80mm)