RKWDG-16-20-BK
- Артикул производителя:
- RKWDG-16-20-BK
- Производитель/Бренд:
- Essentra Components
- Краткое описание:
- HOOK&LOOP TIE BLACK 1.667'
- Производитель :
- Essentra Components
- Категория товара :
- Cable Ties and Zip Ties
- Bundle Diameter :
- 5.50" (139.70mm)
- Color :
- Black
- Features :
- Length - Actual :
- 1.667' (508.10mm)
- Length - Approximate :
- 20"
- Material :
- Polyamide (PA), Nylon
- Mounting Type :
- Grommet, Center Mount
- Product Status :
- Active
- Shelf Life :
- Shelf Life Start :
- Storage/Refrigeration Temperature :
- Tensile Strength :
- Width :
- 1.000" (25.40mm)