RTT750HR.NX900
- Артикул производителя:
- RTT750HR.NX900
- Производитель/Бренд:
- HellermannTyton
- Краткое описание:
- CABLE TIE REL YLW 200LBS 2.461'
- Производитель :
- HellermannTyton
- Категория товара :
- Cable Ties and Zip Ties
- Bundle Diameter :
- 8.27" (210.00mm)
- Color :
- Yellow
- Features :
- Length - Actual :
- 2.461' (750.00mm)
- Length - Approximate :
- 29.5"
- Material :
- Polyamide (PA66), Nylon 6/6
- Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- Product Status :
- Active
- Shelf Life :
- Shelf Life Start :
- Storage/Refrigeration Temperature :
- Tensile Strength :
- 200 lbs (90.72 kg)
- Width :
- 0.512" (13.00mm)