MLTFC2H-LP316
- Артикул производителя:
- MLTFC2H-LP316
- Производитель/Бренд:
- Panduit Corp
- Краткое описание:
- CBL TIE LOCKING BLK 250LBS 7.9"
- Производитель :
- Panduit Corp
- Категория товара :
- Cable Ties and Zip Ties
- Bundle Diameter :
- 2.00" (50.80mm)
- Color :
- Black
- Features :
- Corrosion Resistance, UV Resistant
- Length - Actual :
- 0.658' (200.66mm, 7.90")
- Length - Approximate :
- 8"
- Material :
- Stainless Steel 316, Polyester Coated
- Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- Product Status :
- Active
- Shelf Life :
- Shelf Life Start :
- Storage/Refrigeration Temperature :
- Tensile Strength :
- 250 lbs (113.40 kg)
- Width :
- 0.310" (7.87mm)