CMT-1285C-015
Артикул производителя:
CMT-1285C-015
Производитель/Бренд:
CUI Devices
Краткое описание:
BUZZER MAGNETIC 1.5V 12MM TH
Производитель :
CUI Devices
Категория товара :
Alarms, Buzzers, and Sirens
Approval Agency :
Current - Supply :
35mA
Driver Circuitry :
Transducer, Externally Driven
Duration :
Frequency :
2.048kHz
Height - Seated (Max) :
0.354" (9.00mm)
Ingress Protection :
Input Type :
Zero-Peak Signal
Mounting Type :
Through Hole
Operating Mode :
Single Tone
Operating Temperature :
-20°C ~ 60°C
Port Location :
Top
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.472" Dia (12.00mm)
Sound Pressure Level (SPL) :
85dB @ 1.5V, 10cm
Technology :
Magnetic
Termination :
PC Pins
Voltage - Rated :
1.5 V
Voltage Range :
1 ~ 2V