JP131HBC75R-L20
- Артикул производителя:
- JP131HBC75R-L20
- Производитель/Бренд:
- Panduit Corp
- Краткое описание:
- CBL SUPPORT J-HOOK BLACK BEAM
- Производитель :
- Panduit Corp
- Категория товара :
- Cable Supports and Fasteners
- Adhesive :
- Color :
- Black
- Features :
- 360° Rotation, Slotted for Tak-Ty® Cable
- Height :
- 5.700" (144.78mm)
- Length :
- 4.400" (111.76mm)
- Material :
- Polyamide (PA66), Nylon 6/6; Steel
- Material Flammability Rating :
- Material Thickness :
- Mounting Type :
- Beam Mount, Hammer On
- Opening Size :
- 1.310" (33.27mm)
- Panel Hole Size :
- Product Status :
- Obsolete
- Type :
- Support, J-Hook
- Type Attributes :
- Width :
- 1.200" (30.48mm)