HCMP06C12-C20
- Артикул производителя:
- HCMP06C12-C20
- Производитель/Бренд:
- Panduit Corp
- Краткое описание:
- CBL CLIP WIRE SADDLE BLACK ARROW
- Производитель :
- Panduit Corp
- Категория товара :
- Cable Supports and Fasteners
- Adhesive :
- Color :
- Black
- Features :
- Height :
- 0.618" (15.70mm)
- Length :
- 0.795" (20.19mm)
- Material :
- Polyamide (PA66), Nylon 6/6
- Material Flammability Rating :
- Material Thickness :
- Mounting Type :
- Arrowhead, Winged
- Opening Size :
- 0.236" ~ 0.472" (6.00mm ~ 12.00mm)
- Panel Hole Size :
- 0.248" ~ 0.283" (6.30mm ~ 7.20mm)
- Product Status :
- Obsolete
- Type :
- Clip, Wire Saddle
- Type Attributes :
- Side Entry, Webbed
- Width :
- 0.394" (10.00mm)