BF22140-24B
- Артикул производителя:
- BF22140-24B
- Производитель/Бренд:
- JKL Components Corp.
- Краткое описание:
- CCFL WH LAMP 730V 5MA 2.2X140MM
- Производитель :
- JKL Components Corp.
- Категория товара :
- Lamps - Cold Cathode Fluorescent (CCFL) & UV
- Current :
- 5 mA
- Output :
- 38000 cd/m2
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 2.2mm x 140mm
- Type :
- CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp
- Voltage :
- 730V (Start), 340V (Operating)