VWS106-C20
- Артикул производителя:
- VWS106-C20
- Производитель/Бренд:
- Panduit Corp
- Краткое описание:
- CBL CLIP WIRE SADDLE BLACK ARROW
- Производитель :
- Panduit Corp
- Категория товара :
- Cable Supports and Fasteners
- Adhesive :
- Color :
- Black
- Features :
- Height :
- 1.300" (33.02mm)
- Length :
- 1.180" (29.97mm)
- Material :
- Polyamide (PA66), Nylon 6/6
- Material Flammability Rating :
- UL94 V-2
- Material Thickness :
- Mounting Type :
- Arrowhead, Winged
- Opening Size :
- 1.060" (26.92mm)
- Panel Hole Size :
- 0.187" (4.75mm)
- Product Status :
- Active
- Type :
- Clip, Wire Saddle
- Type Attributes :
- Width :
- 0.340" (8.64mm)