22WHB375050
- Артикул производителя:
- 22WHB375050
- Производитель/Бренд:
- Essentra Components
- Краткое описание:
- CBL CLIP WIRE SADDLE NAT ARROW
- Производитель :
- Essentra Components
- Категория товара :
- Cable Supports and Fasteners
- Adhesive :
- Color :
- Natural
- Features :
- Height :
- 0.900" (22.86mm)
- Length :
- Material :
- Polyamide (PA66), Nylon 6/6
- Material Flammability Rating :
- UL94 V-2
- Material Thickness :
- Mounting Type :
- Arrowhead, Winged
- Opening Size :
- 0.375" L x 0.500" H (9.52mm x 12.70mm)
- Panel Hole Size :
- 0.187" (4.75mm)