TA15-11GWA
- Артикул производителя:
- TA15-11GWA
- Производитель/Бренд:
- Kingbright
- Краткое описание:
- LED MATRIX 8X8 1.5" 565NM GRN
- Производитель :
- Kingbright
- Категория товара :
- Display Modules - LED Dot Matrix and Cluster
- Color :
- Green
- Configuration :
- 8 x 8
- Interface :
- Internal Connection :
- Common Cathode Row, Common Anode Column
- Millicandela Rating :
- 20mcd
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 1.50" L x 1.50" W x 0.41" H (38.10mm x 38.10mm x 10.40mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 2.2V