TA12-11EWA
- Артикул производителя:
- TA12-11EWA
- Производитель/Бренд:
- Kingbright
- Краткое описание:
- LED MATRIX 5X7 1.2" 627NM RED
- Производитель :
- Kingbright
- Категория товара :
- Display Modules - LED Dot Matrix and Cluster
- Color :
- Red
- Configuration :
- 5 x 7
- Interface :
- Internal Connection :
- Common Cathode Row, Common Anode Column
- Millicandela Rating :
- 14mcd
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.90" L x 1.54" W x 0.32" H (22.90mm x 39.00mm x 8.00mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 2V