ACDC56-41SEKWA-F01
- Артикул производителя:
- ACDC56-41SEKWA-F01
- Краткое описание:
- DISPLAY 7SEG 0.56" DBL ORG 20SMD
- Color :
- Orange
- Current - Test :
- 20mA
- Digit/Alpha Size :
- 0.56" (14.22mm)
- Millicandela Rating :
- 78mcd
- Power Dissipation (Max) :
- 75mW
- Size / Dimension :
- 0.669" H x 0.988" W x 0.148" D (17.00mm x 25.10mm x 3.75mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 2.1V