22CC37B0250B
- Артикул производителя:
- 22CC37B0250B
- Краткое описание:
- CBL CLAMP P-TYPE BLACK FASTENER
- Color :
- Black
- Material Thickness :
- 0.050" (1.27mm)
- Opening Size :
- 0.250" (6.35mm)
- Panel Hole Size :
- 0.140" (3.56mm)
- Width :
- 0.375" (9.53mm)