22CC37B0187E
- Артикул производителя:
- 22CC37B0187E
- Производитель/Бренд:
- Essentra Components
- Краткое описание:
- CBL CLAMP P-TYPE NAT FASTENER
- Производитель :
- Essentra Components
- Категория товара :
- Cable Supports and Fasteners
- Adhesive :
- Color :
- Natural
- Features :
- Height :
- Length :
- Material :
- Polyamide (PA66), Nylon 6/6
- Material Flammability Rating :
- UL94 V-2
- Material Thickness :
- 0.050" (1.27mm)
- Mounting Type :
- Fastener
- Opening Size :
- 0.187" (4.75mm)
- Panel Hole Size :
- 0.140" (3.56mm)
- Product Status :
- Active
- Type :
- Clamp, P-Type
- Type Attributes :
- Width :
- 0.375" (9.53mm)