NHD-4.3-480272MB-ASXV-T
Артикул производителя:
NHD-4.3-480272MB-ASXV-T
Производитель/Бренд:
Newhaven Display Intl
Краткое описание:
LCD DISPLAY TFT 4.3" 480X272
Производитель :
Newhaven Display Intl
Категория товара :
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
Background Color :
Backlight :
LED - White
Controller Type :
Diagonal Screen Size :
4.3" (109.22mm)
Display Mode :
Transmissive
Display Type :
TFT - Color
Dot Pixels :
480 x 272
Graphics Color :
Red, Green, Blue (RGB)
Interface :
Parallel, 24-Bit (RGB)
Product Status :
Obsolete
Touchscreen :
Resistive
Viewing Area :
95.04mm W x 53.86mm H