E80RG88060LW6M250-C
- Артикул производителя:
- E80RG88060LW6M250-C
- Производитель/Бренд:
- Focus LCDs
- Краткое описание:
- LCD TN 8.0" TFT CAPACITIVE TOUCH
- Производитель :
- Focus LCDs
- Категория товара :
- Display Modules - LCD, OLED, Graphic
- Background Color :
- Backlight :
- LED - White
- Controller Type :
- EK9713/EK7330+GT9271
- Diagonal Screen Size :
- 8" (203.20mm)
- Display Mode :
- Transmissive
- Display Type :
- TFT - Color
- Dot Pixels :
- 800 x 600
- Graphics Color :
- Red, Green, Blue (RGB)
- Interface :
- 16-Bit/18-Bit/24-Bit RGB
- Product Status :
- Active
- Touchscreen :
- Capacitive
- Viewing Area :
- 163.00mm L x 122.50mm W