GTT43A-TPR-BLM-B0-H1-CU-VPT
- Артикул производителя:
- GTT43A-TPR-BLM-B0-H1-CU-VPT
- Производитель/Бренд:
- Matrix Orbital
- Краткое описание:
- LCD TOUCH TFT DISPLAY
- Производитель :
- Matrix Orbital
- Категория товара :
- Display Modules - LCD, OLED, Graphic
- Background Color :
- Backlight :
- Controller Type :
- Diagonal Screen Size :
- 4.3" (109.22mm)
- Display Mode :
- Transmissive
- Display Type :
- TFT - Color
- Dot Pixels :
- 480 x 272
- Graphics Color :
- Red, Green, Blue (RGB)
- Interface :
- USB
- Product Status :
- Active
- Touchscreen :
- Resistive
- Viewing Area :
- 98.70mm W x 57.50mm H