NHD-4.3-480272MB-ASXV-CTP
- Артикул производителя:
- NHD-4.3-480272MB-ASXV-CTP
- Краткое описание:
- 4.3" MOUNTABLE MVA CAP TOUCH
- Diagonal Screen Size :
- 4.3" (109.22mm)
- Product Status :
- Active
- Touchscreen :
- Capacitive
- Viewing Area :
- 95.04mm W x 53.86mm H