NHD-4.3-480272MB-ASXN-T
- Артикул производителя:
- NHD-4.3-480272MB-ASXN-T
- Производитель/Бренд:
- Newhaven Display Intl
- Краткое описание:
- LCD DISPLAY TFT 4.3" 480X272
- Производитель :
- Newhaven Display Intl
- Категория товара :
- Display Modules - LCD, OLED, Graphic
- Background Color :
- Backlight :
- LED - White
- Controller Type :
- HX8257-A
- Diagonal Screen Size :
- 4.3" (109.22mm)
- Display Mode :
- Transmissive
- Display Type :
- TFT - Color
- Dot Pixels :
- 480 x 272
- Graphics Color :
- Red, Green, Blue (RGB)
- Interface :
- Parallel, 24-Bit (RGB)
- Product Status :
- Active
- Touchscreen :
- Resistive
- Viewing Area :
- 95.04mm W x 53.86mm H