T-55619GD065J-LW-ABN
- Артикул производителя:
- T-55619GD065J-LW-ABN
- Производитель/Бренд:
- Kyocera International, Inc.
- Краткое описание:
- LCD TFT DISPLAY VGA
- Производитель :
- Kyocera International, Inc.
- Категория товара :
- Display Modules - LCD, OLED, Graphic
- Background Color :
- Backlight :
- LED - White
- Controller Type :
- Diagonal Screen Size :
- 6.5" (165.10mm)
- Display Mode :
- Transmissive
- Display Type :
- TFT - Color
- Dot Pixels :
- 640 x 480 (VGA)
- Graphics Color :
- Red, Green, Blue (RGB)
- Interface :
- LVDS
- Product Status :
- Obsolete
- Touchscreen :
- Viewing Area :
- 132.50mm W x 99.40mm H