TCFS-24-62C-020-100CH
- Артикул производителя:
- TCFS-24-62C-020-100CH
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
- Краткое описание:
- TCFS-24-62C-020-100CH
- Производитель :
- Категория товара :
- Cable and Cord Grips
- Color :
- Silver
- Conduit Hub Size :
- Includes :
- Ingress Protection :
- Material :
- Stainless Steel
- Operating Temperature :
- Outside Cable Diameter (Max) :
- 0.752" (19.10mm)
- Outside Cable Diameter (Min) :
- Panel Hole Size :
- Product Status :
- Active
- Thread Length :
- 0.787" (20.00mm)