22MP22529
- Артикул производителя:
- 22MP22529
- Производитель/Бренд:
- Essentra Components
- Краткое описание:
- BUSHING 1.860" NYLON BLACK
- Производитель :
- Essentra Components
- Категория товара :
- Bushings, Grommets
- Bushing, Grommet Type :
- Bushing
- Color :
- Black
- Diameter - Inside :
- 1.860" (47.24mm)
- Features :
- Snap-Mount
- For Use With/Related Products :
- Cable, Wires
- Material :
- Polyamide (PA66), Nylon 6/6
- Material Flammability Rating :
- UL94 V-2
- Panel Cutout Dimensions :
- Circular - 2.250" (57.15mm)
- Panel Thickness :
- 0.250" (6.35mm)