AI-4230-S-C24-R
- Артикул производителя:
- AI-4230-S-C24-R
- Краткое описание:
- BUZZER PIEZO 24V 42MM PNL MNT
- Current - Supply :
- 15mA
- Frequency :
- 2.9kHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.827" (21.00mm)
- Ingress Protection :
- Input Type :
- DC
- Operating Mode :
- Single Tone
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 60°C
- Size / Dimension :
- 1.654" Dia (42.00mm)
- Sound Pressure Level (SPL) :
- 95dB @ 24V, 10cm
- Termination :
- Solder Tabs
- Voltage - Rated :
- 24 V
- Voltage Range :
- 1 ~ 28V