VFA4-111-20M12
- Артикул производителя:
- VFA4-111-20M12
- Производитель/Бренд:
- NEW TRY
- Краткое описание:
- LENS W ANG F2.2-F16 0.003-0.087X
- Производитель :
- NEW TRY
- Категория товара :
- Machine Vision - Lenses
- Compatible Sensor Size (Max) :
- 1.1"
- Depth Of Field :
- 12.9mm
- Diameter :
- 44.0mm Dia
- Field of View :
- 4065.3 x 5420.4mm ~ 121.0 x 161.3mm
- Filter Size :
- M49 x P0.75
- Focal Length :
- 12.0mm
- Focal Ratio :
- F2.2 ~ F16
- Length :
- 79.6mm
- Magnification :
- 0.003x ~ 0.087x
- Mounting Type :
- C-Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 80°C
- Product Status :
- Active
- Resolution :
- TV Distortion :
- 0.3% ~ 0.5%
- Type :
- Wide Angle
- Working Distance :
- 5000mm ~ 100mm