VFA1-110-5M35
- Артикул производителя:
- VFA1-110-5M35
- Производитель/Бренд:
- NEW TRY
- Краткое описание:
- LENS STANDARD F1.4-F16 C-MOUNT
- Производитель :
- NEW TRY
- Категория товара :
- Machine Vision - Lenses
- Compatible Sensor Size (Max) :
- 1"
- Depth Of Field :
- 11.2mm
- Diameter :
- 52.0mm Dia
- Field of View :
- 269.6 x 356.0mm ~ 39.7 x 53.2mm
- Filter Size :
- M46 x 0.75
- Focal Length :
- 35.0mm
- Focal Ratio :
- F1.4 ~ F16
- Length :
- 53.0mm
- Magnification :
- Mounting Type :
- C-Mount
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 50°C
- Product Status :
- Active
- Resolution :
- TV Distortion :
- 0.1%
- Type :
- Standard
- Working Distance :
- 1000mm ~ 150mm