VFA1-230-10M25
- Артикул производителя:
- VFA1-230-10M25
- Производитель/Бренд:
- NEW TRY
- Краткое описание:
- LENS W ANG F2.8-F16 0.005-0.246X
- Производитель :
- NEW TRY
- Категория товара :
- Machine Vision - Lenses
- Compatible Sensor Size (Max) :
- 2/3"
- Depth Of Field :
- 14.3mm
- Diameter :
- 29.0mm Dia
- Field of View :
- 2085.0 x 2780.0mm ~ 49.1 x 65.4mm
- Filter Size :
- M27 x 0.5
- Focal Length :
- 25.0mm
- Focal Ratio :
- F2.8 ~ F16
- Length :
- 33.8mm
- Magnification :
- 0.005x ~ 0.246x
- Mounting Type :
- C-Mount
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 50°C
- Product Status :
- Active
- Resolution :
- TV Distortion :
- 0.1%
- Type :
- Wide Angle
- Working Distance :
- 5000mm ~ 100mm