62400-4-MW
Артикул производителя:
62400-4-MW
Производитель/Бренд:
O.C. White Co.
Краткое описание:
LAMP MAGNIFIER LED 7.5" CLAMP
Производитель :
O.C. White Co.
Категория товара :
Lamps - Magnifying, Task
Arm :
43.00" (1092.2mm)
Bulb :
LED, White
Color :
White
Cord Length :
Lamp/Magnifier Type :
Lamp, Magnifier
Lens Style/Size :
4 Diopter (2x), 7.50" (190.50mm) Diameter
Mounting Type :
Product Status :
Active
Voltage :
100 ~ 240V