62400-4-BO
- Артикул производителя:
- 62400-4-BO
- Производитель/Бренд:
- O.C. White Co.
- Краткое описание:
- LAMP MAGNIFIER LED 7.5" CLAMP
- Производитель :
- O.C. White Co.
- Категория товара :
- Lamps - Magnifying, Task
- Arm :
- 43.00" (1092.2mm)
- Bulb :
- LED, White
- Color :
- Orange
- Cord Length :
- Lamp/Magnifier Type :
- Lamp, Magnifier
- Lens Style/Size :
- 4 Diopter (2x), 7.50" (190.50mm) Diameter
- Mounting Type :
- Product Status :
- Active
- Voltage :
- 100 ~ 240V