ALRO5-45-B
- Артикул производителя:
- ALRO5-45-B
- Производитель/Бренд:
- O.C. White Co.
- Краткое описание:
- LAMP MAG 5" LED 3.5 DIO 120V
- Производитель :
- O.C. White Co.
- Категория товара :
- Lamps - Magnifying, Task
- Arm :
- 45.00" (1143.0mm)
- Bulb :
- LED
- Color :
- Black
- Cord Length :
- Lamp/Magnifier Type :
- Lamp, Magnifier
- Lens Style/Size :
- 3.5 Diopter (1.88x), 5.00" (127.00mm) Diameter
- Mounting Type :
- Edge Clamp
- Product Status :
- Active
- Voltage :
- 120V