62400-4-SB
- Артикул производителя:
- 62400-4-SB
- Краткое описание:
- LAMP MAGNIFIER LED 7.5" CLAMP
- Arm :
- 43.00" (1092.2mm)
- Color :
- Blue
- Lens Style/Size :
- 4 Diopter (2x), 7.50" (190.50mm) Diameter
- Voltage :
- 100 ~ 240V