TMS-CCUV-SLEEVE-3-X-65MM
- Артикул производителя:
- TMS-CCUV-SLEEVE-3-X-65MM
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Raychem Cable Protection
- Краткое описание:
- PROTECT SLV HEATSHNK 6.4MMX65MM
- Производитель :
- Категория товара :
- Accessories
- Accessory Type :
- Protective Sleeve, Heat Shrinkable
- Features :
- 0.25" Dia x 2.56" L (6.4mm x 65.0mm)