55A1812-14-9-9CS2275
- Артикул производителя:
- 55A1812-14-9-9CS2275
- Краткое описание:
- HOOK-UP DL STRND 14AWG WHT 500'
- Cable Type :
- Hook-Up, Dual Wall
- Conductor Strand :
- 19/27
- Features :
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.127" (3.23mm)
- Jacket (Insulation) Material :
- Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
- Jacket (Insulation) Thickness :
- 0.008" (0.20mm)
- Jacket Color :
- White
- Length :
- 500.0' (152.4m)
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 200°C
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Ratings :
- Voltage :
- 600V
- Wire Gauge :
- 14 AWG