3135-16-1-0500-010-1-TS
Артикул производителя:
3135-16-1-0500-010-1-TS
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 16AWG VIO 250'
Conductor Strand :
26/0.0100"
Jacket (Insulation) Diameter :
0.119" (3.02mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.031" (0.80mm)
Jacket Color :
Violet
Length :
250.0' (76.2m)
Operating Temperature :
-30°C ~ 200°C
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Voltage :
600V
Wire Gauge :
16 AWG