DSML-0224-12
- Артикул производителя:
- DSML-0224-12
- Производитель/Бренд:
- Delta Electronics
- Краткое описание:
- SOLENOID PULL PULSE 12V
- Производитель :
- Delta Electronics
- Категория товара :
- Solenoids
- Bushing Thread :
- DC Resistance (DCR) :
- 12Ohm
- Diameter - Shaft :
- 0.130" (3.30mm)
- Duty Cycle :
- Pulse
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Power (Watts) :
- 12 W
- Product Status :
- Active
- Shaft Detail :
- Round
- Size / Dimension :
- 0.910" L x 0.280" W x 0.330" H (23.11mm x 7.11mm x 8.38mm)
- Stroke Length :
- 0.200" (5.08mm)
- Technology :
- Electromechanical
- Termination Style :
- Wire Leads
- Type :
- Open Frame (Pull)
- Voltage - Rated :
- 12VDC