DSOS-0416-102D
- Артикул производителя:
- DSOS-0416-102D
- Краткое описание:
- SOLENOID PUSH INTERMITTENT 102V
- DC Resistance (DCR) :
- 30Ohm
- Diameter - Shaft :
- 0.165" (4.19mm)
- Duty Cycle :
- Intermittent
- Power (Watts) :
- 346 W
- Shaft Detail :
- Round
- Size / Dimension :
- Stroke Length :
- 0.125" (3.18mm)
- Type :
- Open Frame (Push)
- Voltage - Rated :
- 102VDC