DSML-1153-12E
- Артикул производителя:
- DSML-1153-12E
- Краткое описание:
- SOLENOID LATCH PULL INTER 12V
- DC Resistance (DCR) :
- 7.5Ohm
- Diameter - Shaft :
- 0.438" (11.13mm)
- Duty Cycle :
- Intermittent
- Power (Watts) :
- 20 W
- Size / Dimension :
- 2.010" L x 1.000" W x 1.220" H (51.05mm x 25.40mm x 30.99mm)
- Stroke Length :
- 0.750" (19.05mm)
- Termination Style :
- Quick Connect - 0.110"/0.187"
- Voltage - Rated :
- 12VDC