81044/9-22-9CS1464
Артикул производителя:
81044/9-22-9CS1464
Производитель/Бренд:
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 22AWG 600V WHITE
Производитель :
Категория товара :
Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Cable Type :
Hook-Up
Conductor Material :
Copper, Tinned
Conductor Strand :
19/34
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.062" (1.57mm)
Jacket (Insulation) Material :
Polyvinylidene Fluoride (PVDF), Irradiated
Jacket (Insulation) Thickness :
0.005" (0.13mm)
Jacket Color :
White
Length :
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C
Product Status :
Active
Ratings :
Voltage :
600V
Wire Gauge :
22 AWG