MOT-RB37GM-150
- Артикул производителя:
- MOT-RB37GM-150
- Производитель/Бренд:
- ISL Products International
- Краткое описание:
- 37MM SPUR GEAR MOTOR, OFF-SET SH
- Производитель :
- ISL Products International
- Категория товара :
- Motors - AC, DC
- Diameter - Shaft :
- 0.236" (6.00mm)
- Encoder Type :
- Features :
- Function :
- Gearmotor
- Gear Reduction Ratio :
- Length - Shaft and Bearing :
- 4.138" (105.10mm)
- Motor Type :
- Brushed
- Mounting Hole Spacing :
- 1.220" (31.00mm)
- Operating Temperature :
- Power - Rated :
- 6W
- Product Status :
- Active
- RPM :
- 34 RPM
- Size / Dimension :
- Round - 1.457" Dia (37.00mm)
- Termination Style :
- Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) :
- 249.97 / 1765.20
- Torque - Rated (oz-in / mNm) :
- 222.20 / 1569.06
- Type :
- DC Motor
- Voltage - Rated :
- 24VDC