MOT-IG12M-3V-1:64
- Артикул производителя:
- MOT-IG12M-3V-1:64
- Производитель/Бренд:
- ISL Products International
- Краткое описание:
- 12MM PLANETARY GEAR MOTOR - BRUS
- Производитель :
- ISL Products International
- Категория товара :
- Motors - AC, DC
- Diameter - Shaft :
- 0.118" (3.00mm)
- Encoder Type :
- Features :
- Function :
- Gearmotor
- Gear Reduction Ratio :
- 64
- Length - Shaft and Bearing :
- 1.945" (49.40mm)
- Motor Type :
- Brushed
- Mounting Hole Spacing :
- 0.768" (19.50mm)
- Operating Temperature :
- Power - Rated :
- 0.59W
- Product Status :
- Active
- RPM :
- 150 RPM
- Size / Dimension :
- Round - 0.472" Dia (12.00mm)
- Termination Style :
- Quick Connect
- Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) :
- 7.3 / 51.5
- Torque - Rated (oz-in / mNm) :
- 3.2 / 22.5
- Type :
- DC Motor
- Voltage - Rated :
- 3VDC