MOT-RB37GM-30-12V
- Артикул производителя:
- MOT-RB37GM-30-12V
- Краткое описание:
- 37MM SPUR GEAR MOTOR, OFF-SET SH
- Diameter - Shaft :
- 0.236" (6.00mm)
- Length - Shaft and Bearing :
- 3.941" (100.10mm)
- Mounting Hole Spacing :
- 1.220" (31.00mm)
- Operating Temperature :
- Power - Rated :
- 8.9W
- RPM :
- 173 RPM
- Size / Dimension :
- Round - 1.457" Dia (37.00mm)
- Termination Style :
- Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) :
- 83.32 / 588.40
- Torque - Rated (oz-in / mNm) :
- 69.44 / 490.33
- Voltage - Rated :
- 12VDC