MOT-RA27GM 1:60
- Артикул производителя:
- MOT-RA27GM 1:60
- Краткое описание:
- 27MM SPUR GEAR MOTOR, 12VDC
- Diameter - Shaft :
- 0.157" (4.00mm)
- Length - Shaft and Bearing :
- 1.882" (47.80mm)
- Mounting Hole Spacing :
- 0.630" (16.00mm)
- Operating Temperature :
- Power - Rated :
- 0.45W
- RPM :
- 57 RPM
- Size / Dimension :
- Round - 1.063" Dia (27.00mm)
- Termination Style :
- Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) :
- 27.77 / 196.13
- Torque - Rated (oz-in / mNm) :
- 12.49 / 88.26
- Voltage - Rated :
- 12VDC